Ebédbefizetés

Kedves Szülők, Diákok,

Árak:

7.-8. osztály 396.-Ft

9.-13. osztály 408.-Ft

ebédrendelés 

Változás január 1-től!:

Ebédrendelési információk

májusi étlap

Tankönyv

Kedves diákok!
Tankönyvrendeléssel továbbra is forduljatok bizalommal a lakótelepi könyvesbolthoz.
Malek Katalin
Könyvesbolt
Patkó u.9.
06702001267.
malekkatalin@gmail.com

Tanulói részvétel

TR logo_v

Az Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI a Tanulói részvétel fejlesztése az iskolában projekt mintaiskolája.

A megvalósításban az NCTA és az IFA támogatásával a budapesti II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziummal együtt veszünk részt.

A program facebook oldala

norvégalaplogó

TÁMOP 3.1.5

ujmagy

Pedagógusképzések, a pedagógiai kultúra korszerűsítése, pedagógusok új szerepben

az Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI-ben

Időtartam:
2010.augusztus 1.-2012.október 1.
Társadalmi Megújulás Operatív Program
TÁMOP -3.1.5-09/A-1-2010-0061 

Kedvezményezett: Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI (2040 Budaörs, Szabadság út 162.)

Támogatási összeg: 16.000.000.-Ft

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósult meg.

Szakmai beszámoló

nfu

esza

www.esza.hu

Cím: 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület

Ügyfélszolgálat: 1/273-4250



Versenyek, vizsgák

OKTV 2. fordulóba behívottak 2016/2017

2017. január 03. kedd, 15:38 adminisztrátor
Nyomtatás PDF

A 2016/2017-es tanévben az OKTV, valamint országos versenyek 2. fordulójába bejutott diákok névsora:

OKTV angol nyelv I. kategória
Országos döntőbe jutott :
Varga Boglárka 11.d (szaktanár: Béndek Péterné)


OKTV spanyol nyelv I.kategória döntőbe jutott:


Csák Botond 12.d (szaktanár: Torma Rita)
Ilcsik Márk 12.b (szaktanár: Torma Rita)
Vavrek Roland 12.d (szaktanár: Torma Rita)



Filozófia OKTV:

5 induló
továbbküldhető:

Bélavári Virág, 12.a
Farkas Anna 12.c
Glück Péter, 11.b
Szőllősi Bálint, 12.a


II. fordulóba behívták:

Bélavári Virág,12.a
Farkas Anna,12.c

OKTV német nyelv I.kategória
Országos döntőbe jutott:
Pongrácz András 11.a (szaktanár: Somogyi Zsófia)
Apkó Júlia 11.a (szaktanár: Somogyi Zsófia)

OKTV német nyelv II.kategória
Országos döntőbe jutott:
Csák Botond 12.d (szaktanár: Vereckei Noémi)
Pongrácz Márton Ferenc 11.c (szaktanár:Meinczinger Szilvia)


OKTV informatika I. kategória 

Kalocsai Petra 11.d, szaktanár: Péter László


angol nyelv I. kategória
Graf Barnabás 11.c Béndek Péterné
Petrik Dóra 11.d Németh Eszter
Varga Boglárka 11.d Béndek Péterné

angol nyelv II. kategória
Keresztes Botond 12.d Béndek Péterné
Steer Ádám 12.c Béndek Péterné

matematika II. kategória
Hargitai Petra Magdolna 12.a Verebélyi Marianna Ágnes
Szalai Márk Dániel 12.a Verebélyi Marianna Ágnes
Szőllősi Bálint 12.a Verebélyi Marianna Ágnes
Tóbiás Patrícia Ivett 12.a Verebélyi Marianna Ágnes
Csák Botond 12.d Károly Ildikó

olasz nyelv I. kategória
Balotai Márió 12.c Doleviczényi Mónika

OKTV spanyol I.
2. fordulóba behívott versenyző (4):
Csák Botond 12.d (szaktanár: Torma Rita)
Farkas Anna 12.c (szaktanár: Torma Rita)
Ilcsik Márk 12.b (szaktanár: Torma Rita)
Vavrek Roland 12.d (szaktanár: Torma Rita)


OKTV informatika I. kategória 2. fordulóba behívták:

Kalocsai Petra 11.d Péter László

 

Módosítás: ( 2017. március 03. péntek, 08:34 )
 

Országos tanulmányi versenyek 2016/2017

2016. október 06. csütörtök, 19:24 adminisztrátor
Nyomtatás PDF

A 2016/2017-es tanévben rendezett országos tanulmányi versenyeken diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

Irinyi János országos középiskolai kémia verseny II.kategória
2. megyei fordulóba jutott
Zorányi András 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)


Energetikai Tanulmányi Verseny Országos döntő
1.helyezett Horváth Levente 12.d, Szalai Márk Dániel 12.d, Csák Botond 12.d (szaktanár: Borbély Mária)


Országos angol nyelvi verseny általános iskolák számára (8 induló)
7.évfolyam (4 induló)
Továbbküldhető dolgozatot írt (2):
Pichler Mária (szaktanár: Márton Ágnes)
Bedynski Zsófia (szaktanár: Márton Ágnes)


8.évfolyam (4 induló)
Továbbküldhető dolgozatot írt (2):
Czifra Vazul 8.a (szaktanár: Haraszti Klára)
Kubitsch Kevin 8.a (szaktanár: Haraszti Klára)


Savaria középiskolai történelmi verseny (9 induló)
Pest megyei döntőbe jutott (6):


I.kategória
Nagy Luca 9.a (szaktanár: Török László)
Kocsárdi Márton 9.a (szaktanár: Török László)


II.kategória
Csótai Zsófia 10.b (szaktanár: Vargáné Szilágyi Katalin)
Zorányi András 10.a (szaktanár: Török László)
Pálffy Barna 10.b (szaktanár: Vargáné Szilágyi Katalin)
Paulay Kincső 10.c (szaktanár: Vargáné Szilágyi Katalin)


Kockakobak Matematika Verseny országos döntőjében:

2.Kovács Balázs 9.a(szaktanár: Károly Ildikó)
11.Berzéthy Dániel 9.a(szaktanár: Károly Ildikó)


Bugát Pál országos természetismereti vetélkedő 108 csapatából 20 csapat jutott a döntőbe. Az itt elért helyezések:
8.helyezett Medvegy Anna, Gergály Benedek, Szalai Márk Dániel (12.a)
15.helyezett Bélavári Virág, Süvegh Dávid, Székely Levente (12.a)
Felkészítő tanárok: Borbély Mária, Gruberné Szilágyi Ágota, Lukácsiné Lehota Edit, Karlik Zsuzsanna


PénSztár verseny
Az Illyés csapatai a Közép Magyarországi döntőben a 2. ill a 3 helyet érték el, így a közel 4000 versenyző hazai és határon túli csapat közül az első 10-ben végeztek.

9. helyezés: Las Chicas csapat: Balázs Eszter, Pichler Zsófia, Peszlen Bálint, Muzslay Márton11a
10. helyezés: Legfelsőbb Kacsák csapat: Balotai Márió, Rábai Barna, Steer Ádám, Ürögi Bese12c

Szaktanár: Péter Sára

Bolyai anyanyelvi csapatverseny
Országos döntő 7. osztály
19. hely 7. a Török Réka, Bedynski Zsófia, Berényi Anna, Péterfia Blanka (szaktanár: Héjja Ágnes)
Országos döntő 8. osztály
9.hely 8.a Lakatos Nóra, Nemess Dóra, Regőczi Nóra, Tonomár Zorka (szaktanár: Schafferné Varga Judit)

Kockakobak Matematika Verseny regionális eredmények (30 induló)
7.évfolyam 7 induló
1.Karkó Bálint (szaktanár: Székely Györgyi)
2. Sajtos Kristóf (szaktanár: Székely Györgyi)
4. Mihályházi Petra (szaktanár: Szakálné Gulyás Katalin)
13. Péterfia Blanka (szaktanár: Szakálné Gulyás Katalin)
17. Hajdú Blanka (szaktanár: Szakálné Gulyás Katalin)
25. Keresztes Ábel (szaktanár: Székely Györgyi)
35. Kukucska Eszter (szaktanár: Szakálné Gulyás Katalin)


8. évfolyam 16 induló
5. Horváth Botond (szaktanár: Tollner József)
7. Nemess Dóra (szaktanár: Tollner József)
9. Dörnyei Bendegúz (szaktanár: Tollner József)
10.Dobozi Kristóf (szaktanár: Tollner József)
11. Ladányi Lőrinc (szaktanár: Tollner József)
13. Lakatos Nóra (szaktanár: Tollner József)
14. Zsuppán Réka (szaktanár: Tollner József)
15. Andrási Gellért (szaktanár: Tollner József)
17. Tonomár Zorka (szaktanár: Tollner József)
23. Balogh Ákos (szaktanár: Tollner József)
25. Lehota Blanka (szaktanár: Tollner József)
26. Csábi-Kis Henrik (szaktanár: Tollner József)
32. Kollár Adél (szaktanár: Tollner József)
33. Takács Teodóra (szaktanár: Tollner József)
36. Regőczi Nóra (szaktanár: Tollner József)
52. Láng Barnabás (szaktanár: Tollner József)


9. évfolyam 5 induló
1. Kovács Balázs 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
2. Berzéthy Dániel 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
3. Szarvas Dániel 9.a (szaktanár: Verebélyi Marianna Ágnes)
7. Bakay Benedek 9.a (szaktanár: Verebélyi Marianna Ágnes)
8. Tőcsér Evelin 9.a (szaktanár: Verebélyi Marianna Ágnes)


10. évfolyam 2 induló
1. Farkas Réka 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)
4. Erdei Anna 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)


Kockakobak Matematika Verseny országos döntőjében:
2.Kovács Balázs 9.a(szaktanár: Károly Ildikó)
8. Farkas Réka 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)
11.Berzéthy Dániel 9.a(szaktanár: Károly Ildikó)
11. Sajtos Kristóf (szaktanár: Székely Györgyi)
18. Karkó Bálint (szaktanár: Székely Györgyi)


Varga Tamás matematika verseny I. kategória (1 induló)
Továbbküldhető dolgozatot írt és a 2. fordulóba bejutott (1):
Mihályházi Petra 7.a (szaktanár: Szakálné Gulyás Katalin)


Varga Tamás matematika verseny II. kategória (33 induló)
Továbbküldhető dolgozatot írt és a 2. fordulóba bejutott (4):
Bedynski Zsófia 7.a (szaktanár: Székely Györgyi)
Csepei Krisztina 7.a (szaktanár: Székely Györgyi)
Karkó Bálint 7.a (szaktanár: Székely Györgyi)
Varga-Tóth Máté 7.a (szaktanár: Székely Györgyi)


Továbbküldhető dolgozatot írt és a 2. fordulóba bejutott (13):
Andrási Gellért 8.a (szaktanár: Tollner József)
Dörnyei Bendegúz 8.a (szaktanár: Tollner József)
Kollár Adél 8.a (szaktanár: Tollner József)
Kubitsch Kevin 8.a (szaktanár: Tollner József)
Lakatos Nóra 8.a (szaktanár: Tollner József)
Láng Barnabás 8.a (szaktanár: Tollner József)
Lehota Blanka 8.a (szaktanár: Tollner József)
Raschek Zsófia 8.a (szaktanár: Tollner József)
Regőczi Nóra 8.a (szaktanár: Tollner József)
Szigeti Sarolta 8.a (szaktanár: Tollner József)
Takács Teodóra 8.a (szaktanár: Tollner József)
Tonomár Zorka 8.a (szaktanár: Tollner József)
Zsuppán Réka 8.a (szaktanár: Tollner József)

Arany Dániel matematika verseny kezdő I. kategória (8)
Továbbküldhető dolgozatot írt és a 2. fordulóba bejutott (5):
Bakay Blanka 9.a (szaktanár: Verebélyi Marianna Ágnes)
Kirov Albert Dániel 9.c (szaktanár: Székely Györgyi)
Kozsda Péter 9.c (szaktanár: Tollner József)
Szarvas Dániel 9.a (szaktanár: Verebélyi Marianna Ágnes)
Tőcsér Evelin 9.a (szaktanár: Verebélyi Marianna Ágnes)


Arany Dániel matematika verseny kezdő II. kategória (13)
Továbbküldhető dolgozatot írt és a 2. fordulóba bejutott (13):
Berzéthy Dániel 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Csótai Enikő 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Garami Júlia 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Győrfi Bence 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Kardkovács Levente 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Kiss Bálint 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Kocsárdi Márton 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Kovács Balázs 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Nagy Luca9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Póth Flóra 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Sáfár Dániel 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Sali Dávid 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)
Varga Lilla 9.a (szaktanár: Károly Ildikó)


Arany Dániel matematika verseny haladó II. kategória (12 induló)
Továbbküldhető dolgozatot írt és a 2. fordulóba jutott (4):
Farkas Réka 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)
Lehota Barna 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)
Póth Barnabás 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)
Vass Anna 10.a (szaktanár: Karlik Zsuzsanna)

gratulálunk!

Módosítás: ( 2017. március 03. péntek, 08:31 )
 

Országos sportversenyek 2016/2017

2016. október 06. csütörtök, 19:23 adminisztrátor
Nyomtatás PDF

2016/2017-es tanévben iskolánk diákjai az alábbi sporteredményeket érték el:


Tenisz páros (18 évesek) magyar bajnok: Varga-Tóth Olivér 11.b

 

Pest Megyei „B” Diákolimpia Úszás Döntő Százhalombatta
100 m. fiú mellúszás IV
8. Kiss Bálint 9.a
9. Vass László 8.a
100 m. leány mellúszás IV
5. Nemes Dóra Lilla 8.a
100 m. leány hátúszás IV
5. Tonomár Zorka 8.a
100 m. leány hátúszás V
3. Juhász Petra 10.a
100 m. leány gyorsúszás V
32. versenyszám
4. Juhász Petra 10.a

gratulálunk!

Módosítás: ( 2017. január 23. hétfő, 11:21 )
 

Diákolimpia-aerobik

2016. március 07. hétfő, 22:21 adminisztrátor
Nyomtatás PDF

2015/16.tanévi területi aerobik diákolimpia eredmények:

UP I.kcs. trió: Béres Boglárka – Ekés Réka – Gere Zsófia 1.hely

UP I.kcs. egyéni: Béres Boglárka 1.hely

UP II.kcs. egyéni: Havasi Kinga 7.hely

UP II.kcs. páros: Havasi Kinga – Kollár Adél 15 .hely

Az 1-5.helyezett jutott be az országos döntőbe, mely április 23-án lesz Ajkán.

 

Diákolimpia-úszás

2016. február 25. csütörtök, 20:46 adminisztrátor
Nyomtatás PDF

Diákolimpia Megyei úszóverseny eredményei
V-VI.korcsoport
Fekecs Kamilla 12.a 100.mell 1.hely 1:26,92
Fazekas Samu 11.a 100.gyors 5.hely 1:15,65
IV.kcs
Juhász Petra 9.a 100.gyors 3.hely 1:15,3
100.hát 3.hely 1:28,8
Tonomár Zorka 7.a 100.gyors 8.hely 1:31,52

 
Hirdetés

Természetbarát kör

Budaörsi Kopárok 2017:

Fotók a 2017-es túráról

időpont:  2017. április 2., vasárnap

információk a TTT honlapon

  koparok2017 1

 

 

Előző Kopárok:

A 2016-os Kopárok túra képekben

Budaörsi Kopárok 2014:

Fotók a 2014-es túráról

Beszámoló a 2014-es  Kopárok túráról

Budaörsi Kopárok 2013:

A 2013. április 7-ei túrán közel 900 lelkes túrázó vett részt.

Beszámoló és fotók a 2012-es túráról, egy lelkes résztvevőtől.

Angol diákszínjátszás iskolánkban

Iskolánk 1993 óta vesz részt az Országos Angol Diákszínjátszó Fesztiválon, és számos szép sikert tudhatunk magunkénak.  Csaknem minden évben dobogós helyezést értünk el az országos döntőben, sőt 1997-ben és 2002-ben első helyezettek lettünk.

antigone1997

bővebben

| + - | RTL - LTR

budaors    animacio oko ebcl   bdse  ecdl        penziranytu       tehetseghu 120X240 euroexam logo_colour_big

Cím: 2040 Budaörs Szabadság út 162.
Tel: 23/420-608; Fax: 23/420-541
E-mail: gimnazium_kukac_illyes-bors.sulinet.hu
OM azonosító:037742